Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові підприємці і представники ДФС розбирали питання ЕС моніторингу критерієв оцінки ризиків (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Культура

У Харкові з'явилася неординарна династія - батько та син працюють живими статуями (ВІДЕО)


31 березня 2017 18:32
переглядів: 237

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44717/44717_063247197.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Казка наяву або як яйця курку навчили. У Харкові з'явилася неординарна династія -батько та син працюють живими статуями. Дмитро та Юрій Міхєєви виграли Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва. До неординарного заняття батька привів Дмитро, самотужки опанувавши мистецтво оживати просто на очах у оточуючих. Старший Міхєєв, вперше показавши свої вміння на конкурсі, одразу посів третє місце. За плечима у Дмитра це вже не перша пермога і вже влітку український Бронзовий пірат поїде дивувати туристів у В"єтнамі.

- Вот ещё мгновение и пират становится пиратом. Теперь остаётся только молчать!

Півгодини і батько та син перетворюються на живі статуї. Дмитро - завзятий Пірат, а Юрій - вдумливий Кобзар. Цікаво, що родинну династію започаткував син. Студент економічного факультету, світ цифр покинув заради вуличного мистецтва. Пантоміму опанував самотужки, у мистецтво його закохав танцюрист.

Дмитро Міхєєв, переможець фестивалю вуличного мистецтва

Я увидел танцора в стиле робота. Botting называется и меня это очень заинтересовало.

І після цього, як-то кажуть, понеслося. Трохи більше ніж за рік без п'яти хвилин економіст тричі перемагає на консурсах та фестивалях вуличного мистецтва, отримує запрошення працювати закордоном, відкриває свою студію і, навіть, "різбить" скульптуру з батька.

Юрій Міхєєв, жива скульптура

Меня он привлёк после того, как появились какие-то финансовые возможности организовать свою студию  а в живую статую - нужен был образ для фестиваля третьего, по необходимости, так сказать, меня втянули, но я не сильно сопротивлялся.

44-річний Юрій за фахом художник по костюмах, чим і займається зараз у студії сина. Наносячи грим, Міхєєви згадують курйози, які з ним траплялися. Виявляється, фах живої скульптури зовсім нелегкий. І стояти нерухомо - це не найскладніше. Хоча максимум, який чоловіки простояли - 9 годин.

Дмитро Міхєєв, переможець фестивалю вуличного мистецтва

Бывает всякое: пощёчину дадут, писталет пытаются отнять или ещё что-нибудь такое. Хорошее - это, когда дети приносят еду. Дети приносят хот-доги, конфеты, платят чем могут, так скажем.

Син і батько спільно вигадують нові образи, але в дуеті вони себе не бачать. Їхні перші критики - родина, а далі вже оцінку дають глядачі.

Як говорять "живі статуї", на жаль, в Україні вуличне мистецтво поки що на початковій стадії, тож чоловіки прагнуть розвивати цей вид мистецтва.

Дмитро та Юрій Міхєєви, живі статуї

Мы будем продолжать развиваться и попытаемся в Украине это вывести на серьёзный уровень, чтоб развивалось уличное искусство. Ещё была бы поддержка какая-то!

Наступні півроку бронзового Пірата з Харкова будуть оцінювати у В"єтнамі, туди чоловік їде заробляти вуличним мистецтіом, і не виключає, що туди ж рушить і Міхєєв-старший.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!