Всі   НОВИНИ

ФОТОНа Житомирщині затримали "на гарячому" групу видобувачів бурштину (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Економіка

У харківських податкових нагадують про необхідність відзвітувати про доходи за минулий рік (ВІДЕО)


31 березня 2017 18:27
переглядів: 193

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44716/44716_065252859.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У харківських податкових нагадують про необхідність відзвітувати про доходи за минулий рік. Термін звітності збігає в травні, і вже зараз у Східній об"єднаній державній податковій інспекції говорять про більше ніж тисячу громадян-декларантів. В одній із інспекцій у процесі подачі документів "Вісті" застали співака Олександра Кварту.

Його називають"людина-свято", співак Олександр Кварта випромінює позитив і надихає ним всіх навкруг. Щороку в останні дні березня харків"янин прямує до своєї податкової звітувати. Щойно віддає папери, знову думає про творчість і найближчий концерт.

Олександр Кварта співак

У нас планируется большой благотворительный концерт ко Дню матери. Всех харьковчан приглашаю! да, что там, в моем районе всех приглашаю.

Олександр Кварта вже в другій тисячі тих, хто звітує. У Східній ОДПІ порівнюють деклараційну кампанію 2016 року і говорять про позитивну динаміку, як за кількістю осіб, що здали декларації, так і за фінансовим показником.

Володимир Борисенко в.о. начальника Східної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області

Подводя итоги первого квартала, что хотелось отметить, в налоговую инспекцию уже сдали свои декларации порядка 1015 граждан. Сумма задекларированного дохода согласно их декларации составляет - 202 млн грн. Из них сдали порядка 11 миллионеров.

У бюджет від задекларованого надійшло 16 млн грн подохідного податку та 3,3 млн - військового збору. Нагадаю, що Східна ОДПІ включає в себе 4 райони Харкова - Індустріальний, Немишлянський, Слобідський і Основ"янський.

Володимир Борисенко в.о. начальника Східної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області

Нам удалось сводный бюджет наполнить на 960 млн грн. В сравнении с прошлым годом эта цифра составила 752 млн. Темпы роста составили 127%. Анализирую выполнение государственного бюджета, хотелось отметить. что темпы роста здесь составили 113%. В абсолютной величине поступления составили на уровне 444 млн грн

Кампанія з декларування стартувала 1 січня і добігає кінця вже за місяць - 3 травня.

Також у податковій нагадують про право на податкову знижку, скористатися нею можна до 31 грудня 2017 року.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!