Всі   НОВИНИ

ФОТОНа Леваді зводять новий житловий мікрорайон (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Харківські освітяни підбили підсумки міжнародного освітнього форуму “Нова українська освіта. Створюємо сенси разом” (ВІДЕО)


31 березня 2017 17:46
переглядів: 557

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44712/44712_060511946.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

 Харківські освітяни підбили підсумки міжнародного освітнього форуму “Нова українська освіта. Створюємо сенси разом”. На початку березня захід зібрав на комунікативному майданчику близько 400 учасників з усієї України: вчителів, директорів шкіл, викладачів вишів, представників громадськості, бізнесу та міжнародних експертів. Проекти, створені під час форуму, вже почали працювати. 

Міжнародний освітній форум “Нова українська освіта. Створюємо сенси разом” проходив у Харкові на початку березня. Організаторам вдалося зібрати рекорну кількість освітян із всіх регіонів країни та наукових експертів з восьми країн світу. Головним досягненням ініціатори заходу вважають те, що учасники форуму вже почали реалізовувати нові проекти, які в буквальному сенсі, народилися на форумі. 
 
Юлія Павіченко, директор приватного ліцею "Мир"

Работают вместе: наша академия дизайна и архитектуры, Гданьская академия дизайна и архитектуры и Вильнюская академия дизайна и архитектуры над одним проектом в рамках программы "Еразмус+". Бизнес подключился к обучению студентов в Политтехе нашем, харьковский горсовет в виде молодежного совета работает вместе с организацией "GCI вертикаль" международной. 
 
GCI Vertical - це міжнародна платформа, яка допомагає молоді інтегруватися в сучасний світ ділових відносин у всіх сферах, та створює умови для взаємодії молодих людей з державними структурами, представниками бізнесу та громадськими організаціями. Тепер у компанії свої плани на українських освітян.

Станіслав Темченко, керівник регіональних проектів компанії "GCI Vertical" 

"GCI вертикаль" выступила соорганизатором форума и, отвечая на запросы участников форума, мы занимаемся поддержкой нескольких проектов. Уже в ближайшее время специалистами Таллинского университета буде проведен ряд лекций для учителей и директоров украинских школ. 
 
Учасниками форуму стали також й представники видавництва "АССА". Після спілкування з практикуючими вчителями та міжнародними експертами, надихнулися на нововведення. 

Вікорія Губіна, виконавчий директор видавництва "АССА"

Для нас, как для издателей учебной литературы, очень важно быть в тренде и понимать, чувствовать потребности и перспективы современного образования. Международный образовательный форум - это такая площадка, которая дает возможность знакомиться с современными мировыми тенденциями в системе образования, а также перенимать самый важный и успешный опыт международных экспертов.
 
Міжнародний освітній форум “Нова українська освіта. Створюємо сенси разом” організатори мають намір провести й у наступному році та об'єднати в ньому ще більше вітчизняних й іноземних учасників. 
 

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!