Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові підприємці і представники ДФС розбирали питання ЕС моніторингу критерієв оцінки ризиків (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Міноборони про арсенал в Балаклії та охорону військових складів (ВІДЕО)


31 березня 2017 15:34
переглядів: 151

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44708/44708_033716605.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

У Міністерстві оборони України поінформували, скільки грошей необхідно, щоб осучаснити системи охорони на військових складах. Також Степан Полторак розвіяв чутки, щодо підриву арсеналу в Балаклії напередодні аудиту.

Міністр оборони України Степан Полторак спростував чутки, які ширяться довкола 65-того арсеналу. За його словами, військові там нічого не ховали і перевірка туди відправлятися не мала. Адже тільки в лютому в Балаклії саме завершили аудит.

Степан Полторак, міністра оборони України:

Зараз проводиться повторний аудит для того, щоб ми визначили точну кількість і кваліфікацію боєприпасів, озброєння і техніки. Серйозних порушень, які б призвели до цієї події, цим аудитом не було виявлено. 

Тож версія, яку озвучили ще 23-24 березня, диверсія лишається основною.

Степан Полторак, міністра оборони України:

На зараз слідство визначає з основними версіями, яким чином це було, спосіб підриву - або закладка, або з використанням безпілотного літательного апарата. 

У міністерстві повідомили. що за попередні 2 роки з арсенали вивезли близько 50 тисяч тонн боєприпасів, які зосередили на інших базах і сховищах.

Степан Полторак, міністра оборони України:

Нам для того, щоб забезпечити повну охорону і оборону відповідно до сучасних вимог необхідно приблизно трохи більше 5 млрд грн. За 25 років незалежності на відновлення живучості сховищ і баз виділялося 15-20 млн. На цей рік сплановано 92 млн. Але це теж дуже мало. 

Також у Міноборони наголосили, що надзвичайна ситуація в Балаклії на військових складах значної шкоди Збройним силам України не завдала. Військові в зоні АТО повністю забезпечені озброєнням і боєприпасів і їхніх резервів достатньо для виконання завдань армії.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!