Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові можна отримати диплом і сертифікат Сambridge CELTA, які визнають у всьому світі (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Балаклійський район отримає 112 млн грн допомоги (ВІДЕО)


31 березня 2017 14:33
переглядів: 120

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44707/44707_023447548.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Це кошти з резервних фондів бюджетів країни, області та району. Суми виділили РДА на позачерговій сесії Харківської облради в п"ятницю. За них мають відновити нормальне життя мешканців і існування всіх пошкоджених районів. За експертною оцінкою, від вибухів, розльоту снарядів і пожеж постраждали 373 будівлі, вщент зруйновані 2 приватні господи і 13 багатоквартирних будинків, у яких проживає 93 сім'ї.

Ольга Степанівна, мешканка Балаклії:

І ось це мене інтересує, що я сама стара бабушка, сама живу, хто мені оце все зробе? 

Вулиця Арсенальна в балаклійському селищі Нафтовиків - це одна з двох місцин, що найбільше постраждали від вибухів на складах. Тут 16 таких будинків. Загалом же в місті пошкоджені 373 будівлі, із них 12 - соціальної сфери, 22 об'єкти ЖКГ та промисловості.

А ось руйнації в житлових рахують сотнями - пошкоджені 117 - багатоквартирних осель і 222 - приватних. 2 приватних будинки зруйновані цілком і 3 - частково. Також не піддаються ремонту 13 багатоквартирних будинків.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:

Около 93 семей нуждаются в новом жилье, и на сегодня мы проводим все меры для того, чтобы предоставить им временное жилье, до того момента, как будут проведены капитальные работы. 

Родинам, які втратили домівки, мають або відновити будинки на старому місці, або компенсувати грошима для купівлі житла на вторинному ринку. Але терміни реалізації поки не визначені.

У п'ятницю відбулася сесія Харківської облради, де передали місцевій РДА 100 млн грн з дежрбюджету та виділили 10 млн із резервів області. Ще 2 млн грн - це резерв самої Балаклійщини.

Тим часом будівельні фірми приступило до ремонтів за свій кошт. Закон у разі надзвичайної ситуації дозволяє працювати не за тендером, а заключати договори у ході переговорів.

Павло Бобенко, директор будівельної фірми:

Пока что за свои оборотные средства есть возможность, мы стараемся. Я думаю, что в течение месяца, возможно, начнется финансирование. Пока у нас есть возможность за собственные средства выполнять эти работы. 

Фірма Павла перекриває дахи, за підрахунками, їм на закінчення своєї частини робіт знадобиться до півтора місяця. Адже подекуди її зводять з нуля.

Анатолій, будівельник:

Крыша была шиферная. Разобрали, будем собирать из металла. 

Що ж до фінансової матеріальної допомоги, то її поки видали тільки 12 постраждалим. Сума визначена законодавством.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради:

Максимальная помощь, которую мы можем выделять на сегодняшний день, до 20 тысяч грн при наличии подтверждающих документов. Там есть различгые суммы , ну, в пределах 10, 12, 15 до 20 тысяч грн. 

Районна влада повідомила, що мешканцям сіл в 10-ти км зон від арсеналу 100% видали будматеріали для відновлення. Там пошкодження були незначні.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!