Всі   НОВИНИ

ФОТОКиївські рятувальники продовжували роботи у багатоповерхівці, де вибухнув газ (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Політика

Гройсман про електронне декларування


30 березня 2017 17:57
переглядів: 200

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44705/44705_060253582.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Гройсман закликав керівництво НАЗК піти у відставку. Розглядаючи питання про проблеми з електронним декларуванням, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловився щодо некомпетентності Національного агентства з питань запобігання корупції. Більше того, прем’єр наголосив, що відповідальні особи у цій системі мають залишити свої посади. Гройсман також закликав Міністерство юстиції України та Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації максимально долучитися до процесу завершення електронного декларування та внести пропозиції, яким чином, цитуємо: "один раз і назавжди вибудувати цю систему, щоб вона якісно працювала".

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр Україн

Ви все, що могли лише руйнували, аби не запустити вчасно цей процес. Я це пам’ятаю. Я вас збирав 15 травня. Ви мені просто клялися, що 15 серпня ми запускаємо систему. І потім ледве-ледве ви перетягнули на вересень місяць. Дайте нормальне функціонування системи. Я що вам керівник? Ви незалежний орган, який має спеціальний статус. Візьміть зробіть свою роботу. Я вас просто прошу. Я вас ще 2 місяці тому просив, аби ви дали можливість людям здати свою декларацію. 
Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!