Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Кривому Розі подружжя спалили тіло прийомної доньки, а рештки втопили у річці (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

У Харківському зоопарку народилося верблюденя


30 березня 2017 17:56
переглядів: 172

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44703/44703_060233158.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Харківському зоопарку народилося верблюденя. Маленькій самиці всього десять днів, у неї гарний апетит, вона вже бігає і починає знайомитися з навколишнім світом. Крім мами і тата, доглядають за верблюжам й сусіди - ще одна самка і близький родич - гуанако. Ім"я дитинчаті будуть обирати всым мыстом, на сайті зоопарку вже більше двух сотень пропозицій. 

Маленьке двугорбе верблюжа народилося 21 березня. Приймав пологи - Леонід Архипович. Чоловік тепер стежить за твариною, дитинча абсолютно здорове та має добрий апетит

Леонід Тіщенко, фахівець з догляду за тваринами

Они рождаются киллограм 25, но эта родилась, наверное, где-то до 40 кг. Ну, вы видите, сегодня ей ровно 10 дней, сколько в ней веса, как вы думаете?. Да, уже полсотни есть. Пока она ничего не ест кроме молочка, только молочком питается и это еще будет месяца полтора-два. 
 
Меленька дівчинка ні на крок не відходить від своєї турботливої матері - Шагали. Жилплощу вони ділять з батьком Царифом, його коханкою - Юлькою та близьким родичем верблюжої сім"ї - гуанако.  
 
Олег Грищенко, завідувач зоологічної частини Харківського зоопарку

- Они живут стадами и у них всегда происходят какие-то там взаимоотношения. И возможно, что-то кому-то не нравится. Но всегда мама присутствует и всегда она вмешивается, если что-то происходит не так. 
- А гуанако тоже няня?
- Гуанако по судьбе своей тоже живет с ними, и они уже подружились и в общем-то он уже у них в коллективе. 
 
Верблюди розмножуються в Харківському зоопарку щорічно. У пари Царифа та Шагали ця дитина вже друга. Загалом на території звіринця мешкають п'ять дорослих особин - два самця та три самки.
 
Олег Грищенко, завідувач зоологічної частини Харківського зоопарку

Мы периодически обмениваемся с другими зоопарками, чтобы держать генетически стабильную популяцию у нас в зоопарке. Наши верблюды также родственны и как европейским зоопаркам, так и питомникам Калмыкии. 
 
Мала самиця поки майже без горбиків та... імені. Горби у верблюжати почнуть рости за кілька місяців, коли вона повністю окріпне та погладшає. А от ім"я дитинчаті будуть обирати харків"яни, на сайті зоопарку вже більше двух сотень пропозицій, серед яких Марта, Іриска, Люся, Горбушка та багато інших. Прийти й помилуватися вже дорослою самицею харків"яни та гості міста зможуть у 2018-ому, коли закінчиться реконструкція зоопарку. 

 

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!