Всі   НОВИНИ

ФОТОХарківський обласний центр онкології консультують німецькі фахівці з менеджменту (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Культура

У Харкові хочуть встановити пам'ятник свободі (ВІДЕО)


28 березня 2017 18:43
переглядів: 193

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44688/44688_064700132.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

У Харкові хочуть встановити пам'ятник свободі. Вона, ймовірно, з"явиться в саду Шевченка за кошт благодійників. Скульптура втілюватиме символ вільної людини, яка вийшла за рамки сірості та виривається вперед. Харківський пам"ятник стане аналогом американської скульптури "Прорив". 

Олександр та Ксенія - автори проекту скульптурної композиції "Свобода". Створити такий монумент у Харкові творців надихнув американський монумент "Прорив", який знаходиться у штаті Філадельфія. Харькіська композиція втілюватиме символ вільної людини, яка вийшла за рамки сірості і смутності і проривається вперед. 
 
Олександр Гордієнко, скульптор 

Хотелось бы, чтобы глядя на эту скульптуру, на эту композицию, человек мог просто видеть, что возможность есть всегда, всегда можно выйти, всегда можно быть личностью. 

Дарина Ксьомак, організатора благодійної вечірки 

Высота композиции, предположительно, три метра, ширина - метров пять, высота фигур - метр, восемьдесят, может быть - до двух. 
 
Ініціативні митці говорять, головний архітектор Харкова вже дав згоду на встановлення монументу. Споруду планують збудувати повністю за кошт благодійників. Для того, щоб зібрати гроші - влаштували благодійну вечірку. 

Надія Вакуленко, організатор благодійної вечірки 

Нам разрешили уже поставить эту скульптуру и дали место. Нас, несколько энтузиастов, которые с такой идеей, сделаем подарок для города. Это будет находиться в центре, в районе парка Шевченко.
 
Вартість споруди - 125 тисяч гривень, на вечірці ініціаторам вже вдалося зібрати майже половину суми. Якщо їм вдасться знайти всю необхідну суму, харків"яни зможуть помилуватися новим монументов вже у травні.
 

 

Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!